Hei, hei! Uzmanies no darījumiem, kuri tiek pārvirzīti ārpus portāla! Nedalies ar savu e-pasta adresi, lai veidotu sūtījumu. Vienmēr uzmanies no pircējiem, kuri lūdz ievadīt kartes, internetbankas datus vai PIN kodus.

Kad "nedaudz" pārspīlē ar preču oriģinālcenām :D

https://www.andelemandele.lv/user/144519/products/?pg=0

xthin

  • 1944
  • 28

Pērles iegādāšanās, ja neesi no Rīgas

Vēlējos iegādāties pērli, bet izradās, ja neesi no Rigas tad pie pārdevējas Eva_ neko nevar ie...

Mademoselle Coco

  • 1034
  • 19

info par cenu samazināšanu pērlei

Jau kādu laiku nenāk paziņojumi ja kādai pērlei, kurai sekoju ir pazemināta cena!! Kāpēc? +/- 2 ne...

Dace Saulenberga

  • 1102
  • 5

Par superpērlem

Kā prece kļūst par superpērli? Bieži ir tā, ka paradīta tikai viena un tā paša prece dažreiz a...

irina-ananjeva

  • 1258
  • 13

IESPĒJAMA KRAPNIECĪBA!!

Nešaubos, ka lielākā daļa portālu apmeklētāju, pamanīja, šos izdevīgos sludinājumus!. Tad nu tā u...

Sandra M.

  • 2805
  • 28

Vairumtirdzniecības feiki šajā portālā!

Kad dāmas izbeigs melot saviem klientiem??? Vairumā tirgo feikus, bet apgalvo, ka ir 100% or...

Dzēsts lietotājs

  • 3665
  • 46

Kas ir replika?

Labdien! Meitenes paskaidrojiet, lūdzu, kas ir replika? Oriģināls ir pāšsaprotams un viltojums arī. ...

irina-ananjeva

  • 8859
  • 8

Kur krapšana?!

Lietotaja https://www.andelemandele.lv/lieneg pasutija salle,pati izvelejas krasu,salle ...

  • 1636
  • 9

Administracija, nedrikst pievienot bildes sludinajuma!!!

🤔

elenka82

  • 491
  • 0

Bildes maiņa

Pēc kādiem kritērijiem tiek izvērtēta bildes maiņa??? Nosūtiju pieteikumu bildes maiņai, un tika saņ...

sara7

  • 645
  • 0

Biroja mēbeles

biroja mēbelēm nav sadaļas. tas nav aktuāli šajā potālā?

edmundspriede

  • 504
  • 1

Nav iespējams papildināt maciņu

Man jau ilgāku laiku neizdodas papildināt maciņu, pēc tam, kad norāda, ka darījums ir apstip...

In.Avo.

  • 423
  • 0

Bildes dzēšana

Sveiki! Kā var izdzēst bildi no slūdinājuma? Varu tikai pārvietot :(

katik888

  • 1336
  • 3

Pārdoto lietu dzēšana

Sveika administrācija, vai pārdotie sludinajumi dzēsīs ies? Pārdevu dažādas lietas jau vairāk ...

  • 819
  • 2

Pasta stacijas kods steidzami

Sveiki, nopirku jūsu piedāvāto Pasta stacijas kodu, bet viņš neiet! Kā man rīkoties? Pircējs...

milkyway

  • 1152
  • 1

Pazudusi pārdevēja!

Laikam jau kārtējais storijs, bet nu man pirmo reizi šādi. Pirku no kādas meitenes pagāj...

ikik

  • 1624
  • 13

Ko sis nozīmē?

Nelauj publicet sis pazinojums sludinajumu kaut arī visas praditas ailes ir aizpildītas? Lūdz atz...

ivetusiks

  • 937
  • 2

Cien. Līvai Jaunozolai

Lūdzu Jūs sniegt paskaidrojumus sava portāla klientiem šādos jautājumos : 1)cik ilgi vēl netiks ...

A. V.

  • 2200
  • 57

Omnivas sūtījumi kavējas

Sveikas! Varbūt vēl kādai ir gadījusies ķibele šajās dienās ar Omnivu? Gaidu trīs paciņas n...

eliiininja

  • 2498
  • 22

Pastastacija

Sveikas! Vai var kāds paskaidrot par pasta stacijas īpašo kodu? jautājums vai to piedāvā tikai ...

Edīte 👜

  • 1259
  • 5

Sludinājumu dzēšana.

Tā ir pilnīga diskriminācija no portāla administrācijas puses, sludinājumus dzēš kaut cik veiksmīg...

ninanina

  • 1407
  • 10

Izmēri

Varbūt kāds var palīdzēt vai tā ir aplikācijas problēma , bet kad gribu apaviem atlasīt izmēru ,...

kriksisbb

  • 392
  • 0

Samaksā par preci bet nesaņem.

Sveiki. Vai varat padalīties ar pieredzi kā rīkoties ja nauda par preci pārskaitīta bet prece nav s...

kamisa

  • 2841
  • 18

Andelē nerāda 90% sludinājumu

Sveicināti! Vai pamanījāt, ka portālā šobrīd ir redzami tikai šodien ievietotie sludinājumi!!!

kristata

  • 1154
  • 45

lapa gļuko

Vai man vienīgajai andelemandele lapa ik pa laikam " gļuko" un uzrada, ka " nevar atrast nevienu pr...

agneseapine

  • 1087
  • 36

Statuss slūdinājumam

Sveiki! Kā var nomainīt statusu uz Rezervēts vai Pārdots? Varu tikai apturēt slūdinājumu :( Vai pal...

katik888

  • 671
  • 2

Preču izņemšana no piedāvājuma klāsta

Labvakar! Lūgums pārdevējām izņemt preces, kuras esiet jau pārdevušas. Nesen saskāros ar šādu gad...

freesia

  • 681
  • 0

Profila sekotaji

Vai iespējams ierīkot opciju, ka es vārētu noņemt kādu no saviem sekotajiem.? Nobloķēt lietotāj...

helena6

  • 2319
  • 21

Ieteikums par jaunu sadaļu

Sveiki, Tā kā neatradu, tad rakstu šeit kā ieteikumu. Manuprāt būtu lieliski, ja būtu atseviš...

Ieva Terentjeva

  • 695
  • 1

NEGODIGA PARDEVEJA -Solvita Sol- ESIET VERIGAS!

Diemzel esmu samaksajusi 20 eiro par saplestu zabaku. 02.10.2018. vakara iegadajos it ka gandriz ...

ilzukins

  • 2170
  • 54