Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Mainīt MANA IZLASE

Sveikas, kā var mainīt ""Mana izlase"? Nav vairs aktuāli, bet nesaprotu, kā dzēst neaktuālo izlasi.

Shona* Clothes

  • 802
  • 2

FAVORITI - pietrūkst <3

Man vienīgajai pietrūkst FAVORĪTU sadaļa sirsniņas formātā augšējā rindā līdzās manai andelei, naud...

aisu

  • 668
  • 5

Maciņa papildināšana

Sveikas,man vienīgajai nedarbojas maciņa papildināšana no Seb bankas?

Jana Petroženko

  • 702
  • 0

Statistika - absolūta maldināšana

Meklējot pēc zīmola uzrādās nereālā statistika, piemēram, reāli ir 16 Armani Jeans preces, bet uzrād...

shoppingfan

  • 1648
  • 81

Problemas ar Omnivu!

Sveika! Nosuutiiju pacinju ar Omniva 20.03. un liidz shim nav piegadaata... Varbut bija kam ...

larisa.

  • 1018
  • 7

Andelemandele atjaunotā lapa

Andelemandele ir atjaunota un jau pirmajās minūtēs vairāki trūkumi! Bardaks un kraps...

T.T.

  • 2002
  • 208

Nu jau mēbeles

Vai es vienīgā nesaprotu, ko Andelē dara sludinājumi par mēbelēm??? Un vēl piedevām superpēr...

agneseapine

  • 1010
  • 6

Kā redzēt visu izvēlēto vienkopus?!

Sveikas. Varbūt kāda zinās kā līdzēt. Vienmēr izejot kategorijām un sadaļām atzīmēju sev iepatiku...

Ilze Sadovska

  • 684
  • 4

Vērtējumi/met erroru

Par mani kā pircēju atstāj vērtējumu, taču es jau kādu laiku nevaru to apskatīt, jo izmet erroru! ...

Madara Plinta

  • 623
  • 0

BLOĶĒTIE SLUDINĀJUMI

This content failed to load. Šis ir teksts, kas rādās, pie iemesla. iespēja izlabot, nemaz nav....

Pērles ♥ ♥

  • 580
  • 0

Man vienai liekās Jaunā versija- Murgs?

Nav vēlēšanas ne pirkt ne pārdot .. Ļoti neparocīgi , nesaprotami un nevajadzīgi ir tā sauktie ...

chill-out

  • 1547
  • 43

Replikām veidot atsevišķu sadaļu

Diemžēl bieži andelētājas uzdot repliku par īstu preci un tā kā preci bieži saņem ar omnivas st...

lulla_boutique

  • 815
  • 6

Vēršos pie administrācijas!

Jau kuro sludinājumu pēc pircēja lūguma rezervēju, ja preci nenopērk rezervāciju nav iespēja...

anita123

  • 1159
  • 21

Arhīvs

Izdzēsu nejauši vienu.sludinajumu, ielikts esot Arhīva, ka viņu dabūt redzēt. Man vajag saraks...

Krischa Krispe

  • 904
  • 2

Nav iespējams noņemt rezervāciju!

Varbūt kāds var palīdzēt.Izdzēsu pieteikumu ,bet rezervācija palikusi,netieku skaidrībā.

anita123

  • 670
  • 0

Sludinājumu karta

Jau vairākas dienas uz galvenās lapas sadaļā visi radās vienas un tas pašas preces kas gandrī...

annasaf

  • 542
  • 0

Sludinājumi, kuriem beidzies termiņš

Diemžēl arī sludinājumiem, kuriem beidzies termiņš nav iespēja mainīt bildes, gribu nomainīt...

LEE 777777

  • 813
  • 7

Kā papildināt maciņu?

Nesaprotu kā to izdarīt, ja man nav swedbankas. Vairākas reizes mēģināju caur citu visa karti,...

Ieva Neim@ne

  • 1173
  • 10

Bloķētie sludinājumi

Cik ilgā laikā atjauno izlabotos sludinājumus? Un dažiem vispār neredzu ne iemeslu un tie nav statu...

kumodite

  • 626
  • 1

Atsauksmes

Vai tagad vairs neparādās atgādinājumi/prasība atstāt atsauksmi? Sevišķi jau svarīgi tas ir pārdev...

ruusina

  • 928
  • 1

Bilžu secība

Skatos, manam sludinājumam sarindojusās bildes pa savam. Bet nevaru pati izmainīt secību, visu laik...

Pērles ♥ ♥

  • 700
  • 0

bilžu secība

nekādigi nesaprotu- kāpēc bildes tik muļķigā kārtībā pašas sarindojas? tā vienmēr ir bijusi probl...

Laura Šūlmeistere

  • 604
  • 2

Atgriezt opciju labot sludinājumus

Labrīt! Lūdzu atgriežiet opciju labot sludinājumu, pirmkārt -es samaksāju par ievietoto sludin...

LEE 777777

  • 1512
  • 120

Nav godīgi!

Kāpēc atkārtoti iesniedzot sludinājumu kad termińš jau ir beidzies, sludinājums nav pirmajā vietā? T...

ilana-

  • 1125
  • 17

Kāpēc neparādās paziņojumi?!

Biju ielikusi forumā tēmu, ka meklēju kleitu - bet nekādus paziņojumus nesaņēmu par to. Ka...

Just L

  • 678
  • 2

Par ''Pieteiktām'' ,bet ilgstoši neapmaksātām precēm

Uz sludinājuma parādās pieteikums uz preci-bet potenciālājs pircējs pazūd.Tas pieteikums maldina...

vedax

  • 805
  • 6

Fiktīvo pieteikumu dzēšana

Labdien! Administrācija, lūdzu informēt, kā izdzēst fiktīvos pieteikumus? jau iepriekš paldies!

Shona* Clothes

  • 716
  • 2

Kā noņemt pieteikumu?

Kā noņemt pieteikumu jaunajā versijā? Lūdzu palīdziet:)

  • 720
  • 1

Kā dzēst pieteikumus?

Joprojām nesaprotu kā dzēst pieteikumus ...

Shopo-hopo .

  • 760
  • 3

Meitenes, ko darīt?

Izskatīju visus sludinājumus, nekur nav nekādas jaunas ziņas.. negribu būt nepieklājīga neatbildot.

l-laimiga

  • 942
  • 30