Superpērles

Bērnu gultas labākiem sapņiem

Ģimenē ienākot mazulītim, nepieciešams sagādāt vairākas lietas, bez kurām ikdienā neiztikt. Viena no tām – bērnu gultiņa. Tā ir vieta, kur droši vari nolikt mazuli uz diendusām un nakts miegu. Katrā vecuma posmā pieejamas dažādu veidu bērnu gultas. Tikko dzimušam bērniņam vari izvēlēties šūpulīti vai klasisko redeļu gultu. Pēc tam jau sekos pāreja uz lielāku gultu. Lai taupītu resursus, vari izvēlēties transformējamu gultu.

Zīdaiņu gultas

Pati pirmā bērna guļvieta visbiežāk ir šūpulītis vai klasiskā redeļu zīdaiņu gulta. Nereti vecāki izvēlas gulēt kopā ar bērniņu, tad redeļu gulta ar maināmu augstumu var kalpot kā vecāku gultas pagarinājums. Tā var iegūt vairāk vietas un būt pavisam tuvu savam mazulim. Šūpulītis parasti ir mazāka izmēra un noderēs pirmos mēnešus, lai maigi mazo ieaijātu miegā. Svarīgi izvēlēties atbilstošu matraci – stingru un neizgulētu.

 

Bērnu gultiņas

Kad zīdaiņu gultiņas kļuvušas par mazu, nākamais solis ir pāreja uz lielāku gultu. Tas var sakrist arī ar brīdi, kad bērns sāk gulēt savā istabā, ja līdz šim gulējis kopā ar vecākiem. Bērnu gultas ir pieejamas gan ar maliņām, gan bez. Tās tiek izgatavotas dažādos izmēros. 

Pirms iegādāties gultiņu, izvērtē, cik daudz vietas ir telpā, kur plānots to novietot. Bērniem sajūsmu sagādā gultas, kas ir košas un ar multfilmu varoņiem, piemēram, mašīnu vai princešu gulta. Koka gulta būs mierīgāka un derēs ikvienam bērniņam.

 

Grīdas gulta

Arvien lielāku popularitāti gūst grīdas gultas bērniem. Tās var izmantot jau no dzimšanas, kā arī iegādāties brīdī, kad seko pāreja no redeļu gultiņas. Tā ir pavisam zema un droša bērnam. Tai apkārt var būt arī nelielas maliņas, taču tās var arī nebūt. 

 

Transformējama gulta

Bērnu gultas, kas aug līdzi bērnam, būs nevien praktiskas, bet arī ekonomiski izdevīgākas, jo atliks tikai nomainīt matracīti. Viens variants ir zīdaiņu gultiņa, kas transformējas par lielāka bērna gultiņu un izmantojama līdz pat skolas vecumam un ilgāk. Otrs varians ir bērnu gulta ar galdu, kas noderēs, lai varētu radoši darboties un mācīties. Vēl kāds variants, kā ietaupīt vietu telpā, ir bērnu gulta – mājiņa.

 

Viena gulta vairākiem bērniem

Kad ģimenē ienāk vēl kāds bērniņš, pavisam aktuāls kļūst jautājums par bērnu guļvietām. Vairākas bērnu gultas ar matraci iegādāties ir nevien dārgi, bet tās aizņem daudz vietu. Divstāvu gulta bērniem ir praktiska izvēle, kā izguldīt vairākus bērniņus.

 

Atrodi labāko gultu savam bērnam

Vecāki saviem bērniem vēlas dot pašu labāko. Andelemandele.lv atradīsi bērnu gultas no pirmajām mazuļa dienām līdz pat brīdim, kad bērns būs gatavs lielajai gultai. Izvēlies tādu gultu, kas atbilst tieši jūsu ģimenes vēlmēm un vajadzībām. Lai meklēšana būtu vēl vieglāka, izmanto meklēšanas filtrus un atlasi kritērijus. Savā gultā sapņi būs vissaldākie!
 

Skatīt vairāk