Hei, hei! Uzmanies no darījumiem, kuri tiek pārvirzīti ārpus portāla! Nedalies ar savu e-pasta adresi, lai veidotu sūtījumu. Vienmēr uzmanies no pircējiem, kuri lūdz ievadīt kartes, internetbankas datus vai PIN kodus.

Kad jāsāk uztraukties par nepiegādāto preci

12. novembrī veicu pirkumu andelē (samaksāju 25 eur +sūtīšana). Pārdevēja laipni apsolīja izsūtīt. ...

vijaka

  • 792
  • 13

Negodīgi pārdevēji

Man atnāca džemperis par 35 eiro, viss savēlies. Pārdevējas atbilde bija:Nu tas taču kašmirs.

supolga

  • 1353
  • 20

Negodīga pārdevēja

Nopirku grāmatu no inguna. krumina1. Par lētu naudiņu 2eiro +1.85 dpd. Andelē iepērkos regul...

liga-sabule

  • 1093
  • 4

Nevaru atrast kā nopirkt dpd kodu vairs!

Visu laiku andele pirku dpd kodu, vairs nevaru atrast, noņemta opcija?

aguce07

  • 481
  • 2

ANNA ČERHAVSKA!!!!

LŪDZU ATSAUKTIES ŠO DĀMU ANNA ČERHAVSKA, KURA NOPIRKA LEGO 25.10. NO MURRIS!!!!

murris

  • 905
  • 2

Dpd

Sveiki. Velos saprast ka strāda tas dpd kods 1,85€. Situācija tāda ka, nopirku divus kodus, nepas...

latvietes

  • 672
  • 8

Slikta pieredze ar pārdevēju 888 A.Sončiku

18. Jūnijā uzrakstīju pārdevējai, ka mani interesē piedāvātais baltais kombinzons par 190 eur. Slu...

sandra-leitmane

  • 2410
  • 16

HēlijS

Kur pa lētākām naudām var iegādāties Hēlija 27 L balonu? Ļoti vajag.jo uzpūst 1gb maksā 1 eiro.

perlite-

  • 237
  • 0

Meklēju pārdevēju!

Palīdziet lūdzu. Kāds zina šo personu? 13.septembrī samaksāju par jaku 18 eiro.(kopā ar piegādi...

ivonika

  • 1121
  • 2

pazudusī pārdevēja???!!!Adriāna Suškova

Vai kādam ir šīs personas tel.nr. ? https://www.andelemandele.lv/toka.gacka Uz kontu naudiņa tika...

sopaholike_01

  • 1526
  • 18

vertificētie pārdevēji

Labdien, gribētu zināt Jūsu pieredzi. Man gadījās darījums ar krāpnieci Sarma Tomilova, pārdeva...

renate.balode

  • 966
  • 2

meklēju pārdevēju

meklēju meiteni, kura pārdeva šīs kurpes. taisījos nopirkt, bet sludinājums pēkšņi pazuda, ja kurpes...

saabish

  • 1498
  • 1

Krāpnieks Edgar Rudka no Facebook marketplace

Sveiki, vai neviens nav saskāries ar šo cilvēku Facebook marketplace? Jo tagad viņš arī ir andelē...

andelesgarderobe

  • 947
  • 2

Pandoras rotaslietas

Vēlējos gredzentiņu, bet nebija mans izmērs, meitene nosūtīja citus gredzentiņus ar itkā pareizo ...

cocodecoco

  • 822
  • 0

Krapniece Liana Prudnikova

Labdien meitenes kuri bija saskaries ar krapnieci Lianu Prudnikovu lūdzu dodiet ziņu man .Mans nu...

jelenastokne

  • 3173
  • 1

Slikta pieredze ar pārdevēju DIĀNU ELSNIŅU

Iegādājos bērnam botiņas no meitenes Diānas Elksniņas. Pajautāju vai nav kādi defekti uz ko saņēmu a...

sanzee

  • 1010
  • 5

vilšanās

sveikas, varbut kada vel bija iepirkusies pie šīs personas? biju pasūtījusi bikses 26.0...

juv_savii

  • 2077
  • 8

Neizmazgājamu pleķu jaka par 40€

Sindija Flower no Kuldīgas tirgo jaku šādā paskatā, sadarboties atsakās un sāk man kā pircējai...

lelde ku

  • 1371
  • 27

Guess somina.Par 30 eiro.

Sveikas meitenes,nopirku sominu meitukam.Kad atveru maximas maisu biju soka.Ka visspar var kautko ...

gunta.p

  • 1816
  • 20

Paldies 💕

Es vēlējos padalīties ar tiešām patīkamu un pozitīvu ziņu☺️ Esmu afrikāņu bizīšu meistare un kā j...

kristine-bogdanov a

  • 1222
  • 3

LP sūtījumu izņēma cits cilvēks

Tāds gadījums manam paziņam šodien - saņēma īsziņu un izņēma sūtījumu, bet iekšā ir drēbītes puika...

marijanik

  • 966
  • 1

Omniva it ka pazaude paku

Sitiuācija - noperku nelielu pirkumu, Man ir tikai izsekošanas numurs , kuru man iedod tikai , ka...

ina32

  • 1201
  • 16

my way pudelīte

vai varbūt kàdai ir tukša my way (armani) pudelīte? tā nu sanāca,ka netīšām nopirku refill smarzas 🤣

lindastrazda

  • 289
  • 0

MEKLĒJU h&m ādveidīga veste

Meitenes, H&M Studio 2019 gads, meklēju jau labu laiku. Varbūt varat palīdzēt? Paldies! Lai Jums...

Anna Driksna

  • 302
  • 0

Pārdevēju vērtējums, Ziemassvētku iepirkšanās

Sveikas! Vai jums ir sanācis nopirkt preci no pārdevēja ar super labām atsauksmēm, bet saņem...

Līga 🌸

  • 1978
  • 18

Meklēju!!!

Meklēju meiteni no Ziepniekkalna,kura tirgoja rozâ mēteli ar kautko pelēku...7 eiro... Mētelis man b...

oliaaa

  • 673
  • 0

Atlaižu kods.

Vēl kādai tā ir gadījies, iegādājos Dpd atlaižu kodu 1,85€ naudu norauj, bet kods nav atnācis. ...

skridzss

  • 1524
  • 13

Kàrtèjà pèrle 👌

Kà pircèja laikam iepèrkos pèdèjo reizi. 🙄 Ja spèj tik klaji melot , lai gan skaidri un gaiśi jau...

N*N ....

  • 2223
  • 32

Apģērbu iegāde - vai spalvas ir defekts/trūkums?

Sveicinātas! Jau vairākus gadus izmantoju Andelemandele, galvenokārt, kā tirgotāja. Taču bieži ...

agita__k

  • 1783
  • 16

Uzmanaties no pircēja Andelē ka JANIS. VALTS

Situācija šada! Stāvēja man sludinājumā 2 viriešu jakas Helly Hansen pr 5 euro un Clique par 9 euro....

kate-3

  • 1131
  • 4