Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Sludinajumu pacelšana

Tiek samaksāts par sludinājuma pacelšanu, bet sludinājums netiek pacelts....???

selena

  • 771
  • 7

Cimdi, cepures !

Kids sadaļā nevaru atrast kur meklēt cimdus, cepures!

inga-j.

  • 834
  • 7

IIN piemērošana❗️❗️❗️

Kā,tad ar šo,pērļu pārdevèjas?😄 Cita vīpsnās, bet tomēr aktuāli😊: h...

Ann Ann

  • 3368
  • 12

Neredzu komentārus

Labdien! Man kaut kāda ķibele ar komentāriem-atnāk paziņojums un arī pie pērles rāda, ka ir komen...

ieva-b-z

  • 703
  • 4

Atsauksme....

Nevaru pievienot atsauksmes. Atsauksme uzrakstīta,vērtējums,ar zvaigznītēm ir norād...

  • 994
  • 3

Dzēst favorītpreces un lietotājus

Kā var izdzēst izvēlētās favorītpreces un beigt kādam sekot? Nevaru atrast tādu iespēju

Agnese Liepiņa

  • 698
  • 1

Pieteikšana

Man tāds jautājums:,, PIRCĒJI'' priekš kam pieteicās(aizņem rindu) un pēc tam KLUSĒ???

ms.maria

  • 2497
  • 33

Pieteikumi

Sveikas,meitenes! Varbūt vēl kādai tā ir? Man uzrādās,ka sadaļā "Es pārdodu" ir 1pieteiku...

selina1985

  • 828
  • 7

Atgriezt preci

Labdien, saņēmu preci caur pakomātu, aplūkojot un uzmērot secinu, ka man neder. Pārdevējai saku, k...

everitak

  • 2232
  • 14

Hallo! Administrācija.

Jau pus gadu netiek risināta problēma ar Seb ibankas lietotājiem. Nav iespējas papildināt andel...

Jana Petroženko

  • 1207
  • 20

Kā lai rīkojos.

Sveiki. Iegādājos kafijas aparātu no meitenes un saņēmot biju šokā,sludinājuma tekst bija. N...

  • 1194
  • 7

Portāla problēmas

Nav iespējama normāla komunikācija un portāla lietošana. Visu šo problēmu dēļ, vismaz, jādomā, k...

kumodite

  • 1194
  • 21

Patvaļīga bilžu maiņa

Sveikas, vai kādai ir gadījies, ka Jūsu sludinājuma bildes pēkšņi sāk rotēt?

Shona* Clothes

  • 992
  • 7

Izmēri

Sveikas! Skatos pie apģērbiem nav izmēri. Kapēc tā?? Tā ir ērtāk atrast jebko kāroto.

Dzēsts lietotājs

  • 525
  • 1

Pārdevēja fake tirgo

Pasūtīju no vienas pārdevējas Rayban (teica ka oriģināls) un Thomas sabo gredzenu (arī apagalv...

kaprio

  • 813
  • 0

Negodīga pārdevēja

Paldies Andeles administrācijai, kur sargā negodīgos pārdevējus no sliktām atsauksmēm. Vakar uzrakst...

Rega AndeleMandele

  • 1522
  • 6

dzēstās preces

Sveiki, kā var tikt pie arhīva lai apskatītu dzēsto preci un saraksti ar pircēju? Viss info palik...

angelino

  • 895
  • 2

Bilžu maiņa

Sveiki! Kā bija plānots un solīts, ir pieejama bilžu maiņas pieprasījuma iespēja. Labojot sludinā...

andelemandele-adm inistracija

  • 2401
  • 30

Lūdzu atgriezt iespēju redzēt izmēru un zīmolu

Labdien! Agrāk, ieejot kāda pārdevēja profilā, visām lietiņām rādījās klāt izmērs un zīmols. Tagad...

klarisa

  • 1347
  • 11

Foruma temu dzesana

Jau kuro reizi ir ieverots ka tiek dzestas foruma temas, tiko pazuda tema par Livas ievietotam ...

…. .

  • 1283
  • 26

Atsauksmes

Tīri viela pārdomām. Piefiksēju vienu pircēju. Ņemšos spriest ka tādas nav viena vien =) . Ieliku c...

krauja82

  • 1935
  • 12

Jautājums par pērļu pazušanu.

Labdien. Katru dienu, patiešām KATRU, vairākas reizes preces neparādās, nav nevienas preces. Spied...

Pērles ♥ ♥

  • 949
  • 3

Nauda pārskaitīta, prece pazudusi, sludinājums dzēsts

Iegādājos sporta jaku no: https://www.andelemandele.lv/naano4ka Naudu pārskaitīju un ar to brīd...

kikarozite

  • 1280
  • 3

Mani favoriti

Sveikas,meitenes! Es neredzu,jeb vairak nav "Mani fovoriti"? Izmekleju pa visu savu lapu...

  • 696
  • 1

Kas notiek...

Vai man vienai normāli neveras vaļā lapa? :( Nevar ievietot sludinājumus,foto nav iespējams pagri...

Gita Rinka

  • 1224
  • 13

Bloķētie sludinājumi

Vai man vienīgajai bloķētos sludinājumus neaktivizē pēc to izabošanas? Jau nedēļu gaidu, kad tiks ...

kumodite

  • 1965
  • 29

Atsauksmes

Nezinu iisti kur veel rakstiit, tachu manupraat ir neliidz galam paardomaata atsauksmju sadalja. ...

Andra Sproģe

  • 1140
  • 7

Kad prece pārdota..

Neesmu sen te ,bet šo to esmu pārdevusi ,mani interesē kā jūs darat -ja pircējs ir pārska...

Shopo-hopo .

  • 1098
  • 18

Palīdziet!

Sanāca nelāga situācija. Cilvēks pārskaitīja naudu par manu preci, grasījos nosūtīt, bet konstatēj...

sa7272

  • 1029
  • 4

Bilžu palielināšanas funkcija jaunajā versijā

Sveikas, meitenes! Vai man vienīgajai problēmas ar foto palielināšanu, aplūkojot sludi...

nikolete

  • 673
  • 2