Andelē nerāda 90% sludinājumu

Sveicināti! Vai pamanījāt, ka portālā šobrīd ir redzami tikai šodien ievietotie sludinājumi!!!

kristata

  • 1158
  • 45

lapa gļuko

Vai man vienīgajai andelemandele lapa ik pa laikam " gļuko" un uzrada, ka " nevar atrast nevienu pr...

agneseapine

  • 1089
  • 36

Statuss slūdinājumam

Sveiki! Kā var nomainīt statusu uz Rezervēts vai Pārdots? Varu tikai apturēt slūdinājumu :( Vai pal...

katik888

  • 675
  • 2

Preču izņemšana no piedāvājuma klāsta

Labvakar! Lūgums pārdevējām izņemt preces, kuras esiet jau pārdevušas. Nesen saskāros ar šādu gad...

freesia

  • 684
  • 0

Profila sekotaji

Vai iespējams ierīkot opciju, ka es vārētu noņemt kādu no saviem sekotajiem.? Nobloķēt lietotāj...

helena6

  • 2329
  • 21

Ieteikums par jaunu sadaļu

Sveiki, Tā kā neatradu, tad rakstu šeit kā ieteikumu. Manuprāt būtu lieliski, ja būtu atseviš...

Ieva Terentjeva

  • 698
  • 1

NEGODIGA PARDEVEJA -Solvita Sol- ESIET VERIGAS!

Diemzel esmu samaksajusi 20 eiro par saplestu zabaku. 02.10.2018. vakara iegadajos it ka gandriz ...

ilzukins

  • 2175
  • 54

Meitene,kas māna pircējus niks -nixa https://www.andelemandele.lv/124105

Sveikas, šodien bija pēc ļoti seniem laikiem vilšanās ar pirkumu. Pirku zābaciņus, kas esot vienu s...

selingere78

  • 2035
  • 10

Krāpniece

Vēlos brīdināt Jūs,lai nepērkat neko no šīs pārdevējas.Saņēmu skaistas kleitas vietā,kura ...

L K

  • 1310
  • 2

preces neatbilstība bildēs norādītagam

iesaku izvairīties no pàrdevējas riklins, nopirku kažoku, sludinājumā norādīts , ka jauns, bet saņe...

Kristīne Kristine

  • 609
  • 0

Sekošana profiliem un favorītu saraksts

Cien. administrācija! Vēlos ierosināt papildināt favorītu profilu sadaļu ar uzlabojumu. Piemēr...

ilze-laure

  • 1634
  • 15

Ieteikumi

Iesaku bērnu izmērus vēl pierakstīt 158./164. un 170. Tā būs pārskatāmāks. Tagad ir 160+ tāds izmē...

alise..v

  • 661
  • 10

filtri

vai būtu iespēja pie filtrēšanas dot iespēju izklikšķināt, lai nerāda pārdotās un rezervētās ...

  • 482
  • 4

Vai jūs nezinat ko darīt tādā gadījumā ?

Man ir sanākusi liela šaize, saistībā ar paciņas nosūtīšanu ! Esmu nosūtījusi uz nepareizo ...

Dzēsts lietotājs

  • 819
  • 2

Prece neatbilstošā sadaļā

Kāpēc portālā administracija neseko kādā sadaļā lietotāji liek sludinajumus? Piem., atveru sadaļu ju...

helena6

  • 496
  • 0

Nerāda sludinājumus

Man vienīgajai šodien problēma ar sludinājumu aplūkošanu?! Visas dienas garumā nav iespēja...

Julia ;)

  • 543
  • 7

Ieteikums administrācijai!

Gribētos 3 dienas pirms beidzas sludinājuma termiņš, par to paziņot/atgādināt, lai pēdējā brīdī var ...

leeeila

  • 594
  • 2

Neadekvāta pārdevēja manuprāt

Pirmo reizi tā gadījas. Pie tam pārdevējai ir labas atsauksmes. Nezinu varbūt es kaut ko slikt...

tulip

  • 1693
  • 14

par izmēriem

Pētot sludinājumus, secinu, ka katrai izpratne par izmēriem ir dažāda. Nu piemēram, kas vienai...

rudzza

  • 1091
  • 7

problēmas ar maciņa papildināšanu - naudu noņem dubultā

Sveikas! vairākas reizes esmu piefiskējusi, ka nopērkot pakalpojumu 3 EUR vērībā noņem šo summu du...

Shona* Clothes

  • 829
  • 3

https://www.andelemandele.lv/user/51603/

Varbūt vēl kāda ir cietusi no šīs personas? Ieva Strautmane. https...

Dace Burlakova

  • 1050
  • 3

Padoms.

Meitenes nezinu kā šādā situācijā rīkoties. Varbūt kādai ir bijis līdzīgi? Pārdevu lietotu bērn...

Līga Ikauniece

  • 1620
  • 6

Grand Andeles aproce uz 22.09.

Sveikas Dāmas. Tīko uzzināju, ka netieku uz Andeli 22.09. Aproces ir pie Manis. 15 euro. Pār...

brunomeita

  • 464
  • 0

Personas datu pārkāpums

Sveiki, informēju un lūdzu lietotāju "sansansan" nekavējoties izņemt no sava profila manu fotog...

Dzēsts lietotājs

  • 1258
  • 3

https://www.andelemandele.lv/user/139556/

Meitenes!Kurai vēl naudu atskaitīja atpakaļ ?

bonija555

  • 895
  • 2

profila apskate caur FB

Kādreiz bija tā, ka uzspiežot uz lietotāja, varēja automātiski aiziet uz viņa profilu feisbuk...

rudzza

  • 1278
  • 11

Šaubas par drošu sadarbību

Sveikas! Vai kādai ir sanācis sadarboties ar attēlā minēto dāmu ? Redzu, ka viens no sludin...

anna-kocina

  • 2169
  • 8

kāds variants papildināt maciņu

Kādas iespējas vēl papildināt maciņu,ja SWEDBANK internetbanka nav pieejama ???

aija-sirsnina

  • 628
  • 2

Apmaksas kārtība

Vai lūdzu varētu izskaidrot,kā veikt apmaksu par sludinājuma ievietošanu? Konkrēti,kā papildi...

iveta49

  • 816
  • 7

nesamērīga cena

Dāmas, vai man vienīgai liekas, ka, it īpaši pēdējā laikā, tiek liktas nesamērīgas cenas precēm? Ja...

  • 1442
  • 14