Hei, hei! Uzmanies no darījumiem, kuri tiek pārvirzīti ārpus portāla! Nedalies ar savu e-pasta adresi, lai veidotu sūtījumu. Vienmēr uzmanies no pircējiem, kuri lūdz ievadīt kartes, internetbankas datus vai PIN kodus.

Nopērk, neder un vēlas atgriezt - kuram taisnība? Pārdevejai vai pircejai?

Pārdevu apavus, uzrakstīju, ka derēs 37,5-38 dāmai ar šauru kāju. Kad pircēja saņēma preci, pa...

ievishs

  • 1200
  • 6

Sludinājumu maksa - ierosinājums administrācijai

Vai nebūtu labāk, ja sludinājuma maksu noteiktu nevis pati lieta, bet gan tās stāvoklis? Jauna prece...

pukaunfiskars

  • 781
  • 7

Foto !

Sveiki . Vai es vienīgā nesaprotu kāpēc pievienojot foto , kas bildēts vertikāli , bilde andele...

karalovska

  • 582
  • 7

Opcija-PĀRDOTS-bez atsauksmes pircējam.

Nejauši ievēroju,ka dažām pārdevējām ir pārdota prece,bet nav ielikta atsauksme pircējam...

  • 1096
  • 4

Noņemt paziņojumus

Sveiki, Pirms kada laika uzliku sanemt pazinojumus par konkretu perlu pievienosanu. Nu perle ...

sauleee

  • 514
  • 1

UZMANĪBU !!! ATSAUKSMES !!!!

Labdien !!! Runa ir par atsauksmēm. Kāpēc ar pirmo reizi atstājot atsauksmi viņa nesag...

pukitis

  • 1851
  • 10

Par foto pievienošanu

Sveiki. SOSSssss!!! Jau kuro dienu cenšos ievietot sludinājumu, bet bez rezultāta - bildi iesāk lādē...

777

  • 770
  • 7

Kautkas ar vēstuļu sadaļu!!!!!

Sveiki vai man tikai tā ir kad ieeju izlasīt vēstuli man neparādās nemaz nevaru neko redzēt kautka...

saulaina111

  • 660
  • 2

Kāpēc bērnu sadaļā liek pieaugušo drēbes?

Kāpēc bērnu sadaļā liek pieaugušo kleitas? Uz kurieni skatās administrācija!!! Pēdējā laikā ļoti ...

vikinjsh

  • 1475
  • 16

IZMĒRS APAVIEM

Lūgums administrācijai. Jau sen ir tādi apavu izmēri, ka: - 40,1/3 - 41,5 - 42,2/3 Vai web ...

sergejs21

  • 547
  • 0

Problēmas ar portālu.

Kārtējo reizi nevar nosūtīt vēstules! Ne man,ne es meitenēm. Labi,ka profilā ir norādīts tel nr......

santa_viktorija

  • 677
  • 15

Atsauksmes

Pēs kāda principa jūs liekat atsauksmes? Palsu pie dažām meitenēm - ir 5, ja viss patīk, bet tikpat ...

Dzēsts lietotājs

  • 5935
  • 46

Mobilās versijas kvalitātes zudums

Nezinu, vai līdz ar reklāmu parādīšanos, bet sludinājumu ievietošana mobilajā versijā ir neiespēja...

Līva Vīksne

  • 1060
  • 9

Apturētie sludinājumi

Ļoti trūkst funkcijas “dzēst” pie apturētiem sludinājumiem. Rezervējot pērli, pircējs nopērk un at...

mypearls

  • 883
  • 2

Dīvainā pircējas rīcība...

Sveikas meitenes, to ka šinī portālā ir pilns ar " meža dīvainīšiem" , esmu saskārusies jau neska...

Inta Kalniņa

  • 2213
  • 31

Inch2

Kada var padaliities ,Inch kurpes ir izmeers izmeeraa ? Jāņem lielaaks,mazaaks ?

Shopo-hopo .

  • 615
  • 2

Andelemandele veidotaju, administracijas bezadbildiba!

Cik ilgi turpinasies sis bardaks un tiks ignoreti lietotaju jautajumi sazinoties ar ...

T.T.

  • 2438
  • 23

Ka izdzēst pārdotās preces sludinājumu?

Nevaru izdzēst pārdotās preces sludinājunus! 2-ks stāv arī visu laiku ..

vesna

  • 1700
  • 5

Kur pazudušas pērles?

Vai tikai šovakar it tāds"gļuks", ka pēkšņi pazudušas daudzas pērles?Ik pa laikam esmu novēroju...

gliemezvaks

  • 812
  • 5

Kā aktiviēt sludinājumu

Labdien, kā aktivizēt sludinājumu? Samaksāju ar sms - bet neveiksmīgi, tad samaksāju ar intern...

donnamaria

  • 617
  • 1

Atdodu bezmaksas.

Agrāk (vismaz bērnu sadaļā) bija opcija Atdodu bezmaksas vai Dāvinu. Tagad tādas vairs tur nav. S...

aneteko

  • 1211
  • 1

Problēma ar vēstules nosūtīšanu.

Parādās pieteikumi,bez teksta.Rakstu atbildi bet to nevaru nosūtīt. Ar vēstulēm ir tieši tas pat...

  • 829
  • 22

Neizdodas piesaistīt fb kontu

Lieta tāda, ka izlēmu piesaistīt dr.lv profilu, lai katru reizi, ienākot andelemandele, es nerā...

Dzēsts lietotājs

  • 1485
  • 4

Bilžu maiņa

Dusma, ka nav iespējams vairs nomainīt bildes. Katrā apgaismojumā izskatās savādāk. Un jāsadzī...

rudzza

  • 694
  • 4

Mammas meitas komplekts

Kurā sadaļā jāliek apğērbs -mammas un meitas komplekts?

Laura Lauva

  • 640
  • 0

Nekvalitatīvs vortāls?

Kāpēc tad, kad rakstu iekšā zīmola nosaukumu, liekot sludinājumu, un šis zīmols nav piedāvāt...

katerinav

  • 915
  • 6

Meklēju mākslīgo kažociņu ?❤

Meklēju apmēram šāda tipa kažociņu. Baigi "uzskrūvētas" cenas nepiedāvāt. Ja kādai ir piedāvājumā...

viktorijalisovska

  • 619
  • 1

Dāvinājumi

Sveiki, vai varētu kaut kā uzlabot forumā kur dāviba,jo ja tur uzraksta neviens neatbild un nezi...

Dzēsts lietotājs

  • 621
  • 0

Noteikumi

Sveikas. Nekādi neatrodu andeles noteikumus:( Piem, ja uz kaadu preci piesakaas vairaaki c...

gitakrum

  • 1650
  • 12

Prece atgriezta

Man pirmo reizi šāda situācija...Pārdevu kleitu par 12 eiro plus sūtīšana. Pircēja pārskait...

mandala155

  • 1542
  • 6