Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Meklēju mākslīgo kažociņu ?❤

Meklēju apmēram šāda tipa kažociņu. Baigi "uzskrūvētas" cenas nepiedāvāt. Ja kādai ir piedāvājumā...

viktorijalisovska

  • 619
  • 1

Dāvinājumi

Sveiki, vai varētu kaut kā uzlabot forumā kur dāviba,jo ja tur uzraksta neviens neatbild un nezi...

Dzēsts lietotājs

  • 621
  • 0

Noteikumi

Sveikas. Nekādi neatrodu andeles noteikumus:( Piem, ja uz kaadu preci piesakaas vairaaki c...

gitakrum

  • 1652
  • 12

Prece atgriezta

Man pirmo reizi šāda situācija...Pārdevu kleitu par 12 eiro plus sūtīšana. Pircēja pārskait...

mandala155

  • 1548
  • 6

Pārdomas - nesaprotamie pieteikumi

Arvien biežāk sāk parādīties "pircējas" kuras piesakās precei un uzdod jautājumus uz kuriem atbildes...

resale

  • 3905
  • 64

Omniva

Facebook redzeju rakstu, ka no 1.12.17. Omniva pacel cenas,vinu majas lapa gan neko tadu ...

agucis123

  • 2903
  • 18

NEKOREKTI NORĀDĪTS IZMĒRS.

Nesen saskāros ar ļoti nepatīkamu situāciju. Vēlos padalīties savos iespaidos, lai vēl kādai n...

aida007

  • 2172
  • 15

Administrācija izliekas kā beigta zivs

Kā tiek uzbraukts administrācijai augumā, tā uzreiz reaģē. Tiklīdz mums rodas kāda problēma...

i..m.

  • 1220
  • 9

Par citiem pirkšanas un pārdošanas saitiem.

Kādas atsauksmes ir par -Atverskapi.lv..?Ja kāda tur tirgojas padalaties ar savu pieredzi.

Shopo-hopo .

  • 4647
  • 22

Jautājums par pakomātiem.

Dāmas- beiži līdz mums nonāk "krāpnieciskie" gadījumi, lai gan pie vainas ir pakomāta nozaudē...

diskopele

  • 3215
  • 59

Kāpēc nevar ielikt sludinājumu Pērku, par to samaksājot?

Samaksāju naudu, ieliku bildi ko meklēju/pērku, beigās nobloķēja! Nu ja tā nevar, tad god.And...

Daisy !!!

  • 1238
  • 7

Cieniet citus-nebūsim cūkas

Iespējams tēma nevietā,bet tomēr varbūt kāds aizdomāsies. Vai tiešam tik grūti ir to drēbīti p...

Krauja =)

  • 1910
  • 16

Nepatīkams gadījums..

Saskāros ar dīvainu situāciju iegādājoties sev kāroto lietu. Ieraudzīju, grimma bàzi, kuru jau krie...

Kristine A

  • 1727
  • 16

ARHIVS !!! Kā izdzēst slūdinajumus un pieteikumus ?

Apnika no tā, ka man joprojām ir lietas arhīvā, kuru iegādājos es atteicos pirms 1 gada atpaka...

amigurumi

  • 899
  • 3

Izdzēst pieteikumu

Kā var izdzēst,arhīva,manus pieteikumus precei?Pārdevējas sen preci pārdevušas bet mani pieteik...

  • 976
  • 5

Kā es varu izdzēst bildi savam sludinājumam.

Sveikas, varbūt man kāda var palīdzēt. Profilā ir pievienots sludinājums ar bildi, bet vēlos to noma...

Anete Zaice

  • 824
  • 1

Problemātiski pieteikties uz preci

Jau ilgāku laiku, no telefona, ir lielas grūtības pieteikties uz preci. Nospiežot "pieteikties" lec ...

bianca

  • 1061
  • 12

"Nav perles"

Labvakar. Jau regulaari,katru dienu - vairakas reizes paraadas,ka "nav perlju" 😬 Vai man vie...

Pērles ♥ ♥

  • 703
  • 2

Kādēļ netiek izskatīts sludinājums ?!!!????!!!

Andelemandele nobloķēja sludinājumu. Iemesls bilde nau pašas bildēta . Ok pievienoju pašas nobobi...

sinchux12123inbox .lv

  • 913
  • 7

Cik ilgi izskata bloķētos sludinājumus!!!

Labdien, cik ilgi tiek izskatīts bloķēts un izlabots sludinājums?

Shona* Clothes

  • 866
  • 6

Andelemandele - administrātoriem

Būtu jauki, ja sadaļā kleitas, būtu opcija - Kleitas aukstam laikam , vai adītas kleitas, lai būtu ...

resale

  • 613
  • 1

Andelemandele Profila problēmas

Sveiki, varbût kādai ir bijis , bet kad cenšos ieiet profilā ar Dr.lv pieeju, ko visu laiku arī ...

eliiinaa

  • 1417
  • 4

verificēts lietotājs

Labdien!!! Ievēroju ka pie dažiem lietotājiem ir zaļš ķeksītis "verificēts lietotājs". Ko tas nozīm...

annakuraseva

  • 2507
  • 1

Kā atrast dzēstu sludinājumus???

Izdzēsu pārdoto pērłu sludinājumus, pirms pierakstīju kontaktus! Vai tos kaut kà var atrast, atjauno...

  • 864
  • 8

Jo nozīmē profila verificēšana?

Man ir šāds jautājums. Ja es verificēšu savu profilu ar Swedbank maksājuma karti, ko nozīmē...

Kate Valet

  • 3059
  • 1

Jaunākie uzlabojumi

- Pircējs var labot atsauksmi 30 dienu laikā; - Pārdevējs var atstāt atbildi pie atsauksmes par s...

andelemandele-adm inistracija

  • 1780
  • 36

Tehniskas problēmas

Sveiki! Šodien neizdodas papildināt maciņu caur Swedbank internetbanku, maciņa papildināšanas proces...

ik33

  • 635
  • 2

Bildes grozīšana

Nu salabojiet tā, lai bildes var sagrozīt pareiza skatījumā. Grozot 10 reizes beigas- tāpat nepar...

lauvina86

  • 486
  • 1

Nākotnei mob.App

Ļoti priecātos, ja kaut kad nākotnē būtu mobila aplikācija andelemandele.lv :)

Baiba Eglāja

  • 1456
  • 2

Divreiz apmaksāts sludinajum!

Sveika meitenes varbūt kādai ir gadījies vai zināt ka rīkoties!! Ieliku jaunu sludinajumu maksā...

Queen 👑

  • 642
  • 2